Śruby, nakrętki i akcesoria do felg
Śruby i nakrętki do felg z wąskimi otworami

Śruby i nakrętki do felg z wąskimi otworami

Felgi aluminiowe coraz częściej mają otwory montażowe o niestandardowej średnicy. Dotyczy to szczególnie uniwersalnych felg mieszczących otwory dla dwóch różnych rozstawów - np. 4x100 & 4x108. Średnicę otworów montażowych zmniejsza się także dla osiągnięcia ciekawych efektów wizualnych.

Właściciele felg z wąskimi otworami byli dotychczas skazani na śruby i nakrętki typu torx lub imbus. Ta opcja miała jednak wiele wad. Zanieczyszczenia zbierające się w otworze torxa / imbusa psuły wygląd kół i utrudniały wciśnięcie adaptera przy konieczności odkręcenia koła. Taperpro rozwiązał ten problem zastępując torx / imbus zewnętrznym wielowypustem. Na bazie tej technologii powstała gama produktów - śrub, nakrętek i zabezpieczeń przeciwkradzieżowych dedykowanych do felg wąskootworowych. Łeb śruby / nakrętki TPI wraz z adapterem bez problemu mieści się w otworze o średnicy 20mm.

Wielowypustowe śruby i nakrętki TPi występują dodatkowo w kilku kolorach. Zamknięta forma łba powoduje, że barwa jest lepiej widoczna i bardziej akcentuje felgę alu, niż było to w przypadku śrub i nakrętek torx lub imbus.

Produkty


Nakrętki do felg wielowypustowe

Nakrętki do felg wielowypustowe aluminiowe

Śruby do felg wielowypustowe

Śruby do felg zabezpieczające wielowypustowe